polski english

Kompetencje

 

Wojciech Danek, Prezes Zarządu Rockfin Sp. z o.o.

„Od zakończonego sukcesem projektu restrukturyzacji finansowej Spółki, przy którym doradzał nam zespół FIDEA, stale możemy liczyć na pomoc i doradztwo FIDEA w różnych kwestiach dotyczących zarówno finansowania firmy, jak i rozwoju poprzez transakcje M&A. Wysoko cenię zarówno profesjonalizm, jak i  standardy pracy zespołu FIDEA. Jest to firma, której na pewno mogę zaufać”

 

Restrukturyzacje finansowe

Zmienność na rynkach finansowych
i kapitałowych stały się nierozłączną częścią pejzażu gospodarczego świata.

Gwałtownie zmieniające się sytuacje nie pozostają bez wpływu na realną gospodarkę i często uderzają w sektor przedsiębiorstw wywołując potrzebę głębokich restrukturyzacji finansowych firm gwałtownie odciętych od źródeł finansowania.

Członkowie zespołu firmy FIDEA zdobyli duże doświadczenie w projektach restrukturyzacji finansowych. Nasi bankierzy inwestycyjni doradzali między innymi przy restrukturyzacji zadłużenia, przywracaniu płynności, oraz  rozwiązywaniu problemów związanych z instrumentami pochodnymi. Niektóre ze spółek pomogliśmy uratować przed upadłością.

Do realizacji projektów restrukturyzacji finansowych wykorzystujemy zarówno nasz know how doradczy, jak i rozległe kontakty z firmami, które mogą wystąpić w roli partnerów finansowych bądź branżowych.