Najwyższe kwalifikacje i umiejętności
z zakresu finansów.

FIDEA to miejsce, w którym najwyższe kwalifikacje i umiejętności z zakresu finansów przedsiębiorstw spotykają się z najwyższą jakością świadczonych usług doradztwa w bankowości inwestycyjnej.

Członków naszego zespołu łączy „prawdziwe partnerstwo jakości i zaufania” oraz pasja dla bankowości inwestycyjnej. Jesteśmy zainteresowani ciągłym poszerzaniem naszego zespołu o ludzi, którym bliskie są te same wartości i ta sama pasja zawodowa.

Dla studentów ostatnich lat studiów ekonomicznych, finansowych lub o zbliżonym profilu przewidujemy staże w naszej firmie.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o kontakt mailem na nasz adres biurowy:
e-mail: rekrutacja@fidea.pl

Oferty pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, zdobyte na kierunkach ekonomicznych lub pokrewnych,
  • 1–2 lata doświadczenia w bankowości inwestycyjnej / doradztwie M&A / funduszach PE lub VC,
  • Doskonała znajomość zagadnień dotyczących finansów przedsiębiorstw i rachunkowości finansowej,
  • Płynna komunikacji w języku języka angielskim, zarówno w mowie jak i piśmie,
  • Znajomości MS Office (biegłość w MS Excel i Power Point),
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiałów takich jak teaser, memorandum informacyjne, prezentacja zarządu,
  • Przygotowywanie materiałów na spotkania z klientami i/lub potencjalnymi klientami,
  • Budowanie modeli finansowych i przygotowywanie wycen,
  • Wsparcie członków zespołu podczas projektów przy innych zadaniach,
  • Uczestnictwo w pełnym procesie transakcji M&A,
  • Zbieranie i opracowanie informacji na temat wybranych spółek oraz sektorów,
  • Nadzór nad pracą praktykantów.

Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery,
  • Możliwość uczestniczenia w transakcjach fuzji i przejęć z udziałem wiodących firm z Polski i zagranicy,
  • Okazję do sprawdzenia się w warunkach bardzo dynamicznego i zgranego zespołu.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@fidea.pl

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez FIDEA Sp. z o.o. – Sp. komandytowa z siedzibą przy ul. Pięknej 18 w Warszawie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

FIDEA Sp. z o.o. - Sp. k.

UL.PIĘKNA 18
00-549 WARSZAWA

TEL.: +48 22 375 66 00
FAKS: +48 22 375 66 01
E-MAIL: biuro@fidea.pl