Bartosz Dysarski dołączył do zespołu FIDEA na początku 2010 roku. Poprzednio przez ponad 5 lat pracował w bankowości inwestycyjnej w Londynie. Przed rozpoczęciem pracy w firmie Fidea Bartosz pracował na stanowisku Associate w GCA Savvian, londyńskiej firmie doradztwa corporate finance. Bartosz był tam zaangażowany w szereg projektów w zakresie fuzji i przejęć z klientami korporacyjnymi w Europie, Japonii i Stanach Zjednoczonych.

Wcześniej, przez ponad 4 lata Bartosz Dysarski pracował w londyńskim biurze ABN AMRO (później RBS), gdzie rozpoczynał karierę w dziale doradztwa ds. fuzji i przejęć, a następnie kontynuował pracę w dziale bankowości inwestycyjnej dla funduszy private equity. W tym okresie był zaangażowany w liczne transakcje w zakresie doradztwa strategicznego, fuzji i przejęć, wykupów lewarowanych oraz finansowania strukturalnego dla klientów korporacyjnych oraz funduszy private equity.

Bartosz Dysarski uzyskał dyplom Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość. W trakcie studiów Bartosz ukończył również program z zakresu finansów przedsiębiorstw w London School of Economics. Bartosz Dysarski jest także absolwentem studiów podyplomowych w Stockholm School of Economics, gdzie uzyskał tytuł MSc in Finance.