FIDEA w czołówce rankingu doradców M&A serwisu MergerMarket

FIDEA zajmuje obecnie czwarte miejsce w rankingu doradców M&A przy transakcjach o wartości do 250 mln EUR z udziałem celów przejęcia lub kupujących z Polski prowadzonym przez MergerMarket, specjalistyczny serwis informacyjny o fuzjach i przejęciach należący do grupy Financial Times.

(więcej…)

Ranking „Liderzy Biznesu 2012” – Forbes 09/2012

Na łamach wrześniowego wydania miesięcznika „Forbes” ukazał się ranking „Liderzy Biznesu 2012”, w którym  wyróżnione zostały osoby ze świata biznesu za szczególne osiągnięcia biznesowe. Pierwsze miejsce w rankingu zajął Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A., Herbert Wirth, którego kapituła konkursu postanowiła nagrodzić za przejęcie kanadyjskiej Quadry. Na drugim miejscu uplasował się Pan Luis Amaral, założyciel i główny akcjonariusz Eurocashu, za przejęcie swojego konkurenta firmy Tradis.

(więcej…)

FIDEA zdobywcą Diamentu Private Equity w kategorii Doradca Corporate Finance Roku 2011

Podczas trzeciej edycji konferencji „Private Equity Forum & Awards Gala” organizowanej przez Executive Club, FIDEA została uhonorowana Diamentem Private Equity, zwyciężając w konkursie na Doradcę Corporate Finance Roku 2011. Nagrody te zostały rozdane po raz pierwszy dla najlepszych firm, osób oraz transakcji powiązanych z sektorem private equity.

(więcej…)

FIDEA uczestnikiem „Private Equity Forum & Awards Gala”

29 maja 2012 w hotelu Hilton w Warszawie odbyła się trzecia edycja konferencji „Private Equity Forum & Awards Gala”.

(więcej…)

FIDEA pomaga AHP w negocjacjach transakcji Carint-Scanmed

W dniu 20 marca 2012 r. spółka AHP Inwestycje sp. z o.o., kontrolowana przez American Heart of Poland S.A., nabyła 50%+1 udziałów w spółce Carint Scanmed Sp. z o.o. od Scanmed S.A. Spółka Carint Scanmed świadczy kompleksową diagnostykę i leczenie w zakresie kardiologii w Szpitalu św. Rafała w Krakowie.

(więcej…)

„Sprzedaj albo rośnij” – Forbes 3/2012

W dodatku pt. „100 najbogatszych Polaków” do numeru 3/2012, w artykule pt. „Sprzedaj albo rośnij” dziennikarze miesięcznika Forbes przybliżają trendy kształtujące polski rynek markowych dóbr FMCG.

(więcej…)

Marek Dojnow wśród największych osobowości polskiego biznesu

W „Księdze Biznesu A.D. 2012” wydanej przez miesięcznik Forbes, wśród największych osobowości polskiego biznesu wymieniono osobę Marka Dojnowa, założyciela i szefa firmy doradczej FIDEA.

(więcej…)