polski english

Firma

 
 

Aktualności

FIDEA doradcą w procesie sprzedaży pakietu mniejszościowego spółki Rockfin Sp. z o.o. do funduszu Tar Heel CapitalData: 2018-12-31

W grudniu 2018, FIDEA, jako wyłączny doradca finansowy VELAS Sp. z o.o., pośredniczyła w sprzedaży 40% udziałów spółki Rockfin Sp. z o.o. funduszowi Tar Heel Capital.

Rockfin to wiodąca polska firma inżynieryjna, produkująca systemy pomocnicze do m.in. turbin gazowych i parowych, kompresorów czy generatorów, znajdujących zastosowanie w energetyce, przemyśle naftowym i gazowym, przemyśle papierniczym, gumowym. Produkty eksportowane są do ponad 100 krajów świata.

 

FIDEA doradza OSHEE Polska Sp. z o.o. przy pozyskaniu mniejszościowych inwestorów finansowychData: 2018-11-23

FIDEA pełniła rolę wyłącznego doradcy finansowego dla udziałowców OSHEE Polska Sp. z o.o. („OSHEE”) w procesie pozyskania mniejszościowej inwestycji Innova Capital oraz Solter Capital.

Firma OSHEE jest niekwestionowanym liderem na rynku napojów sportowych i witaminowych w Polsce. Ponadto firma sprzedaje produkty pod marką OSHEE do 45 krajów na 6 kontynentach, osiągając blisko 250 mln PLN przychodów

 

FIDEA doradza Trec Nutrition Sp. z o.o. przy pozyskaniu inwestora strategicznegoData: 2018-09-20

We wrześniu 2018 r. Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. nabyło przedsiębiorstwo Trec Nutrition Sp. z o.o., jednego z czołowych producentów odżywek dla sportowców w Polsce. FIDEA pełniła rolę wyłącznego doradcy finansowego dla właścicieli Trec Nutrition Sp. z o.o.

 

FIDEA doradza OSHEE Polska Sp. z o.o. przy przejęciu marki Kinga PienińskaData: 2017-09-13

FIDEA pełniła rolę wyłącznego doradcy finansowego dla OSHEE Polska Sp. z o.o. przy nabyciu 100% udziałów w GFT Goldfruct Sp. z o.o., właściciela marki "Kinga Pienińska".

 
1 2 3 4 ...